HAKKIMIZDA

Nutrawell sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemeye yönelik oluşturduğu ürün gamı ile sadece eczanelerde satışa sunulan fonksiyonel gıda ve besin destekleri markasıdır. Uluslararası hammadde tedarikçilerinden sağladığımız yüksek kalitede hammaddeler, kalite kontrol testine tabi tutulduktan sonra, GMP,ISO 22000:2005 ve Helal standartlarında üretimi yapılmaktadır.Tüm üretim, laboratuvar, dağıtım tesisi ile hammaddeden son ürüne tüm süreçte yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

NUTRAWELL,yenilikçi ürünleri ile değer yaratarak sağlıklı ve kaliteli yaşamı desteklemeyi amaçlar.

 

VİZYONUMUZ

NUTRAWELL,tüketici ihtiyaçlarını anlayan ve karşılamak için yüksek kalitede güvenilir,etkin ve inovatif çözümler sunan ürün gamı ile global bir marka olmayı hedefler.

 

MARKA DEĞERLERİMİZ

GMP ve ISO 22000 Standartlarında Üretim

Global Lider Tedarikçilerden Sağlanan Yüksek Kalitede Hammaddeler

Well Nutrition Besin Araştırma Merkezi’nde, uzman diyetisyen ve gıda mühendislerinden oluşan kadrosu ile geliştirilen benzersiz formulasyonlar

Helal Sertifikasına sahip; ısı,ışık ve neme karşı koruyucu ambalajlarda stabil ürünler

Aktif madde oranı sabit ve farmakolojik etkinliği kanıtlanmış standardize ekstrakt kullanımı

Maya,soya,mısır gibi alerjen içermeyen glutensiz ürünler

Etkinliği ve güvenilirliği  EFSA tarafından desteklenen formülasyonlar

 

 

      YÜKSEK KALİTEDE HAMMADDE TEDARİĞİ

Bitkisel kaynaklı ve yüksek kalitede üretilmiş olan İnülin kaynağımız, Belçika menşeili BENEO firmasından tedarik edilmektedir.

Kakao çekirdeğinden elde edilen yüksek kalitede Kakao Tozumuz, 150 yıllık tecrübesi ile Hollanda menşeili Cargill’den sağlanmaktadır.

Yüksek kalitedeki Whey Protein Konsantremiz, 136 yıllık bir geçmişe sahip dünyanın en büyük süt ve süt ürünleri üretici firması olan Danimarka menşeili Arla Foods’tan tedarik edilmektedir.

Etkinliği ve güvenilirliği EFSA tarafından desteklenen Tonalin patentli CLA tedarikçimiz,137 yıllık geçmişi ile Dünyanın lider kimya şirketlerinden biri olan Almanya menşeili BASF’dir.